Pro dobrou věc Jaroměř

25. března 2012 v 12:44

Pro dobrou věc Jaroměř

zpět, články galerie

Je to už po dvanácté, co tuto akci pořádám. Opravdu je příjemné pokračovat v tradici, která má smysl a pomáhá těm, kteří to potřebují," říká pořadatel akce David Novotný, jenž Večer pro dobrou věc pořádá za podpory Městkého kulturního střediska a města Jaroměř. Nad touto akcí převzal záštitu starosta města Jaroměř Jiří Klepsa a poslankyně a místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Soňa Marková.

Charitativní akce Večer pro dobrou věc,
která se uskutečnila v pátek večer v místním divadle v Jaroměři, vynesla více než 85 tisíc korun.

Peníze pomohou na správných místech, a opět se podpoří ti, kteří to potřebují


" Výtěžek finanční i materiální podobě tentokrát poputuje Martinu Zachovi, Muži roku 2009, který je upoután na invalidní vozík. Do Základní školy speciální v Jaroměři, dále do Stacionáře Nona v Novém Městě nad Metují, do Speciálního pedagogického centra v Náchodě. Opět se podpoří ta zařízení a ti lidé, kteří to potřebují."


" Slavnostní večer moderovali Štepánka Duchková a Muž roku 2009 Martin Zach."

V průběhu Večera pro dobrou věc, vystoupila celá řada osobností ze světa showbyznysu. např. : Ivana Jirešová, Zora Jandová, Věra Martinová, Sisa Sklovska, Tereza Mátlová, představitelé z muzikálu Děti ráje Tereza Vágnerová, Petr Poláček a Tomáš Löbl, Lucy Junk či Gábina Goldová, pozvání i tentokrát přijal Tomáš Magnusek (český herec, spisovatel, režiser.)


Tomáš Magnusek a David Novotný i tentokrát rozdávali krásné dáry a ceny.

Jednalo se o v pořadí již dvanáctý ročník, který stejně jako v minulých letech i letos pomáhal postiženým spoluobčanům našeho regionu. Hlavním pořadatelem akce byl David Novotný, rodák z Náchoda, ve spolupráci s městem Jaroměř a tamním městským kulturním střediskem.

zpět, články galerie

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.